21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада 2016

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти!

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи.

Ми завжди повинні пам’ятати про патріотизм і мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року захищали демократичні цінності, наші права і свободи, національні інтереси України на шляху до євроінтеграції.

Сьогодні ми віддаємо шану Героям Небесної Сотні та усім воїнам, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України. Серед них є випускники і студенти Острозької академії, які своїми жертовними вчинками демонструють наше щире прагнення жити у демократичній, суверенній та вільній державі.

Бажаємо усім мирного неба над головою, родинного щастя, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства.

Хай порозуміння, Божа ласка та любов панують у Вашому домі!