Острозьку академію відвідали гості з Люблінського Католицького Університету Яна Павла ІІ

20 вересня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» упродовж тижня з візитом перебувала пані Рената Крас — фахівець відділу міжнародного співробітництва Люблінського Католицького Університету Яна Павла ІІ.

Національний університет «Острозька академія» з Люблінським Католицьким Університетом Яна Павла ІІ тісно спрівпрацює уже декілька років поспіль. Зокрема, другий рік спільно реалізовується проект «Erasmus+». У рамках цього проекту декілька студентів і викладачів поїдуть у Люблінський Католицький Університет Яна Павла ІІ відповідно на навчання і стажування.

За період перебування пані Рената зустрілася з ректором і деканами усіх факультетів Острозької академії, а також ознайомилася з відділом міжнародного співробітництва університету.

Пані Ренату супроводжував її чоловік Павел Крас — професор, доктор габілітований історичних наук. Пан Павел також відвідав зустрічі з деканами, він надзвичайно зацікавився історією та культурою міста Острога і пообіцяв приїхати до Острозької академії з курсом лекцій.

Крім цього, польські гості обговорили з ректором Острозької академії Ігорем Пасічником започаткування обмінів у культурно-мистецькій сфері, зокрема університетськими хорами.