Юрій Іздрик та Ірина Цілик презентували книги в Острозькій академії

19 травня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч з Юрієм Іздриком та Іриною Цілик, які презентували свої книги. Він — прозову «Summa», написану в співавторстві з журналісткою Євгенією Нестерович, вона — поетичну «Глибину різкості».

До Острога автори приїхали в рамках проекту «Мережа», організатором якого є Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ.

Іздрик зазначив, що «SUMMA» — його дебютний досвід книги в співавторстві.

«Все, що ви хотіли знати про цей світ, але боялися запитати — слоган до цієї книги»,

коментує письменник.

«Це ніби такий довідник для тих, хто випадково опинився на цій планеті й не орієнтується в базових поняттях. Це своєрідний дорожній варіант книги, яку можна починати і закінчувати читати на будь-якому рядку».

Уривків із неї автор не читав, проте радував глядачів зі сцени віршами напам’ять. Це були й перші вірші поета, якими він розпочинав свою літературну діяльність, і написані кілька днів тому, і новостворені дорогою до Острога.

Ірина Цілик насамперед зауважила, що вражена затишною атмосферою й чистотою в нашому університеті. Після захопливого «вау» молода поетка зачитала вірші про дитинство, про любов та відданість, сімейні пам’ятки, Україну в стані «Війна і мир». Дівчина зізналася, що ще досі звикає до існування двох ніби паралельних світів — світу миру та світу війни. Президент Міжнародної літературної корпорації Святослав Помаранцев проанонсував майбутні літературні фестивалі в Одесі та Чернівцях, а студенти були запрошені на ці події.