Випускниця Острозької академії - перша Віце-міс Канада

18 липня 2016

Випускниця-культуролог Острозької академії Яна Білик здобула перемогу у чотирьох номінаціях конкурсу Міс Українська Канада 2016.

На своїй сторінці в соцмережі facebook Яна зазначає:

Я би хотіла вам усім подякувати за неймовірну підтримку! Завдяки кожному з вас я виграла титул Першої віце-міс, Міс глядацьких симпатій, Міс талант та Міс Популярність. Я була надзвичайно щаслива представити свою пісню, записану талановитим продюсером, музикантом та композитором Тарасом Близнюком, а також мала за велику честь представити унікальний волинський серпанковий костюм, який мені надав Центр дослідження і відродження Волині та щирий і підтримуючий Володимир Дзьобак.

До слова, костюм з волинського серпанку, унікальної прозорої тканини, було привезено з України.

Також на конкурсі Яною був представлений соціальний проект You 2 Child, створений у команді з музичним терапевтом Наталією Кутіковою та Наталією Коваль, координатором проекту в м. Нетішин.

Щиро вітаємо Яну та бажаємо натхнення та сили для нових перемог!