«Острог-Ренесанс» об’єднує схід та захід

18 травня 2016

У Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 17 травня відбулася творча презентація Донецького національного університету та Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка в рамках фестивалю «Острог-Ренесанс».

Глухівський університет презентував свої вокальні та акторські таланти, здійснивши перфоменс бачення сучасної України.

Донецький університет показав перероблену на їхній лад казку про «Ріпку», в якій персонажів зіграли ректор, проректор, викладачі та студенти.

«Емоції від концерту надзвичайно позитивні. Вдалось пройнятися історією кожного університету. Вони надзвичайні молодці, що приїхали до нас в гості та порадували сьогодні нас своїми виступами, поділились частинкою своєї душі. З нетерпіння очікую на наступний такий концерт і сподіваюсь взяти в ньому участь»,

коментує студентка третього курсу факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» Ольга Бортнік.