Євген Бессарабов завітав до Острозької академії з «Подорожжю до Світу Юридичних фірм»

18.04.2016

Євгеній Бессарабов завітав до Острозької академії 16 квітня із практикумом на тему «Подорож до Світу Юридичних Фірм». Він розповідав про те, що треба знати майбутньому юристу про професію «legal consultant» і професійний шлях: від «paralegal» до партнера юридичної фірми«. Учасниками заходу стали студенти 1-6 курсів юридичних факультетів і молоді правники.

Євгеній Бессарабов — консультант з питань управління для Юридичних Фірм, керуючий партнер спеціалізованої компанії управлінських, технологічних та кадрових рішень «PSA Consulting & Management Systems», а також засновник та ідейний натхненник проекту «Lawyers Next Generation». Пан Євгеній має за плечима 18 років досвіду у сфері фінансового менеджменту. Він був фінансовим директором однієї з провідних юридичних фірм «Магістр і Партнери» («Magisters»), тож спікер переконаний:

«Юридична фірма — це перш за все бізнес, і юрист, який в ній працює, стає бізнесменом. А бізнес живе і розвивається в тому випадку, коли інвестиції, вкладені в нього, окупаються і приносять економічні вигоди: доходи і прибуток».

Впродовж заходу були розглянуті такі теми: що таке юридичні бізнес і фірми, їх клієнти, професія «legal consultant vs. In-house lawyer», облік часу і біллінговий процес у юридичній фірмі, ROI, КРІ, PR, HR в роботі юриста, система партнерства в юридичній фірмі. За словами пана Євгенія, юрист володіє такими навичками: професійна клієнтоорієнтованість (саме клієнт платить юристу), чудові «legal writing skills», аналітичні навички і вміння вести переговори.

«Формула ефективності: виконання роботи на високому рівні якості за мінімально витрачений час і при максимальній прибутковості»,

така, на думку лектора, формула ефективної роботи фахівця юридичної фірми.

Окрім цікавої дискусії, найактивніші учасники мали нагоду отримати корисний подарунок від організаторів — Рівненського осередку Ліги студентів Асоціації Правників України та «Laywers Next Generation» (проект Євгенія Бессарабова).

«Ми зібрали лише найкращих студентів-юристів, адже прагнемо сформувати майбутню правову еліту України. Переконана, що після практикуму кожен усвідомив, щоб стати успішним, потрібно не лише наявність юридичної освіти, а й бажання саморозвиватися та самореалізовуватися. Надіюся, що надалі студенти Острозької академії активно долучатимуться до заходів, які проводитиме Рівненський осередок Ліги студентів Асоціації правників України»,

розповідає Голова організаційного комітету Віра Гордійчук.

Ще на початку практикуму перед учасниками постало питання: «Чи хочете Ви бути партнером?». І яке ж було здивування лектора, коли кількість людей, яка підняла руки «за» і прослухала п’ять лекцій насичених практичною інформацією, лише збільшилась.

«Перш за все, я дуже дякую за теплий прийом, Острог — то дуже класне містечко. Я вчора ввечері прогулявся і якби знав, що воно таке чудове, то залишився б ще мінімум на один день. У вас дуже красива академія і дуже яскрава молодь. Серед тих, кого я бачив сьогодні на практикумі, всі брали активну участь, цікавилися роботою юридичної фірми. Я впевнений, серед тих, хто був, вже є декілька людей, які зможуть стати партнерами такої фірми»,

ділиться враженнями після заходу спікер Євгеній Бессарабов.

Зустріч проходила у форматі «живого діалогу», присутні мали змогу розв’язати запропоновані лектором кейси, відповісти на його запитання і задати власні. А підібраний фотосупровід сприяв кращому сприйняттю матеріалу слухачами.

«Я довго сумнівався, їхати чи не їхати, все таки я сам з Харкова. Зважився, купив квиток і приїхав до Острога. Хочу подякувати організатором за те, що зустріли, не залишили одного на вокзалі. Хороша організація заходу, був чіткий регламент, кава-брейки, все заслуговує на увагу, все було на високому рівні. Що стосується виступу лектора, то я багато для себе почерпнув і як майбутній юрист-практик можу сказати, що це якраз те, що мені буде потрібно. Матеріал такий, що я не прочитаю в Інтернеті, була добре підібрана презентація юридичних фірм, які не потрапляють для загалу. Хочу сказати спасибі і приїжджайте в Острог!»,

розповідає учасник із Харкова Ігор Сорокін.

Наприкінці заходу Євгеній Бессарабов обіцяв, що приїде з новим проектом до Рівненського осередку Ліги студентів Асоціації правників України. З нетерпінням чекатимемо нових подій за участю пана Євгенія.

Теги: Острозька академія, Євгеній Бессарабов ,Подорож до Світу Юридичних Фірм