Павло Унгурян відвідав Острозьку академію

18 березня 2016

Український політик та громадський діяч Павло Унгурян відвідав Національний університет «Острозька академія» 18-го березня. Нардеп поділився своїми думками, згадуючи історії інших держав та відповів на питання від професорського та студентського складу академії.

Пан Унгурян говорив та спонукав студентів саме до цінностей:

«На мій погляд, безумовно, ціннісні орієнтири, платформи та парадигми складають основу суспільства. І ось тут Україна опинилася в тій точці своєї історії, коли нам потрібно зрозуміти, зробити висновки і йти, зважаючи на цінності, які будуть рухати далі країну».

Народний депутат має власну ідею, як врятувати нашу країну:

«Сьогодні потрібно політикам говорити, що Україну врятує дві речі: віра в Бога і важка праця. Тільки це. Немає іншого рецепту: ні німці, ні південні корейці не змогли іншого знайти. Там, де тільки „забрати в когось“ — це нескінченні революції. Віра в Бога і важка праця — ця ідея винесла в лідери економічного та соціального розвитку багато країн. Я прошу вас бути апологетами цієї ідеї стабільного сталого розвитку. Якщо у нас буде політична воля, воля всього українського суспільства до справжніх реформ, шлях до стабільності та успіху може зайняти кілька десятиліть».

Своїми думками від зустрічі поділився студент гуманітарного факультету Микола Бонка:

«Зустріч залишила після себе хороші враження, адже якби всі головнокомандувачі були виховані на духовних цінностях, як Павло Якимович, і дотримувались його принципів ідеальної країни, а саме — працюй і молись, то все б в нас було набагато краще».