Студентки Острозької академії — переможці Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

18 січня 2016

Ольга Галуга, студентка спеціальності «Українська мова та література» гуманітарного факультету і Олександра Сучай, студентка спеціальності «Політологія» факультету політико-інформаційного менеджменту перемогли у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2015-2016 навчальному році.

За результатами оцінок журі, Ольга Галуга отримала диплом І ступеня за зайняте перше місце, а Олександра Сучай — диплом ІІ ступеня за зайняте друге місце.

Вітаємо дівчат із перемогою та бажаємо їм подальших творчих звершень!