В Острозькій академії святкують День студента

17 листопада 2016

Уже давно стало традицією 17 листопада щорічно відзначати Міжнародний День студента. Якщо пригадати історію, то ця дата була запропонована в 1941 році Міжнародною Радою студентів у Лондоні на честь загиблих у 1939 році празьких студентів від рук нацистських окупантів. Відомо, що на сьогодні це свято визнане студентством багатьох країн світу, в тому числі й України.

У Національному університеті «Острозька академія» також упродовж багатьох років проводяться різноманітні акції та святкування цієї знаменної для кожного студента дати.

Цього року із самого ранку спудеїв академії привітав ректор університету Ігор Пасічник:

«Студентство завжди було потужною рушійною силою для реалізації новітніх ідей розвитку нашої країни, обстоювання її незалежності та духовного відродження української нації. Я пишаюся, що у нашій альма-матер навчаються найкращі у світі студенти. Ви справжні патріоти своєї держави, які своєю працелюбністю, креативним підходом до вирішення проблем демонструєте успіхи та здобутки у навчанні, науці, спортивній та культурно-мистецькій сферах, громадських справах і волонтерській допомозі. Лише спудеї Острозької академії вписали своє ім’я у Книгу рекордів Гіннеса та стали п’ятиразовими рекордсмена Книги Рекордів України. Особливі вітання сьогодні линуть нашим студентам-першокурсникам, які вперше відзначають це свято. Ви стали гармонійною частиною нашого дружного університетського вулика».

Після привітання відбулося спільне виконання студентського гімну «Gaudeamus igitur».

До слова, сьогодні заплановано день студентського самоврядування та зміни іміджу. Увечері на студентів чекає традиційний конкурс «Візитівка-2016», де свої таланти та гумор демонструватимуть першокурсники.

Любі студенти Острозької академії, нехай вам щастить на життєвому шляху! Нехай з вами завжди будуть вірні друзі, мудрі наставники, рідні та кохані люди!