Fresher's day на факультеті романо-германських мов

16 вересня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» 15 вересня відбувся Fresher’s day на факультеті романо-германських мов — пізнавально-розважальний захід для першокурсників. Дійство розпочалося з квесту, завданням якого було рухатися «станціями», виконуючи різні інтелектуальні завдання.

«Це було неймовірно! Я отримала безмежну кількість вражень та емоцій, все дуже сподобалось. Хотілося б, щоб таке дійство повторилося ще не один раз. Усім вам дуже дякую, за те, що так постаралися для нас!»,

поділилася враженнями першокурсниця Тетяна Кречик.

Ця квест-гра не лише сприяла згуртуванню новачків, а й ближче ознайомила їх з Альма-Матер. Своє враження і слова вдячності висловила Яна Тимчук, студентка першого курсу:

«Такі заходи зближують людей і роблять міцну команду з групи. Активна діяльність, підкріплена позитивними емоціями, об’єднала нас і саме це допомогло нам перемогти. Дякую усім, хто брав участь в організації цього заходу».

Студенти-старшокурсники факультету романо-германських мов подарували новим представникам великої РГМ-івської родини незабутній концерт. Там було все: реп, рухливі ігри під веселі мелодії, Singing Group, ліричні пісні під чарівну гру гітари, багато сміху, аплодисментів і тепла.

«Fresher’s day — це ще один доказ того, що окрім безмежних можливостей у галузі знань та науки, студенти факультету романо-германських мов мають можливість проявити себе творчо, активно й інтелектуально. Дякуємо усім, хто долучився до цього дійства, усім, хто знайшов час приєднатися до нас і поринути в атмосферу дружби, взаємодопомоги і щирості, що назавжди залишаться в серці»,

зазначила декан факультету романо-германських мов Інна Ковальчук.