В Острозькій академії плекають духовність української дітвори

16.05.2016

Олімпіада юних знавців Біблії зібрала учасників майже з усіх куточків України — 118 дітей із десяти різних областей, включно з Донецькою та Луганською, приїхали в Острозьку академію, щоб прийняти участь у ІХ Всеукраїнській олімпіаді юних знавців Біблії для учнів 5-8 класів. Відбулась олімпіада 13 травня.

Вже вкотре подію організовував Василь Жуковський — професор Національного університету «Острозька академія», настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького.

«5-8 класи — це найбільш благодатний період. Власне Християнську етику почали викладати у школах саме з цих навчальних рівнів, тому школярів такого віку до нас приїжджає найбільше»,

розповідає пан Жуковський.

Під час олімпіади учні виконували тести на знання Біблії, усно презентували свої роботи, які попередньо подавали на конкурс. Також було завдання розв’язати проблемну життєву ситуацію за допомогою знань Святого Письма.

Учениця 7-го класу Анастасія Волощак приїхала в Острог зі Слов’янська та ділиться своїми враженнями:

«Ми спочатку довго думали чи відправляти заявку на цей конкурс, а потім сіли в один вечір і зробили це. Не сподівалися, що пройдемо, але у нас вийшло. Найбільше у мене вірила моя мама. Наша школа-гімназія зібрала нас, як на Північний полюс, і ми поїхали. Мені дуже сподобалась олімпіада і західна Україна».

За результатами конкурсу визначили таких переможців:

5 клас:

1 місце — Братюк Владислав(Волинська область)

2 місце— Котюк Марія(Волинська область),Павлось Анастасія(Волинська область)

3 місце — Білик Аріна (Волинська область), Книш Злата(Волинська область)

6 клас:

1 місце — Богацька Каріна(Черкаська область)

2 місце — Синишин Назар(Івано-Франківська обл)

3 місце — Романюк Анна (Волинська область), Шозда Юлія(Тернопілська область)

7 клас:

1 місце — Ганюк Ірина (Волинська область)

2 місце — Неумита Марія(Черкаська область),Ольшанська Віолетта(Рівненська область)