Мюзикл від студентів факультету романо-германських мов

16 травня 2016

У Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 12 травня англійські філологи показали мюзикл «Nine».

Сюжет мюзиклу розгортається в Італії в 1965 році навколо режисера Гвідо Контіні та жінок. Вони ж так чи інакше пов’язані з його життям — дружина, мати, коханка, журналістка та дизайнер костюмів. На черзі — зйомки його дев’ятого фільму, проте у нього досі нема навіть сценарію. Гвідо шукає натхнення, проте проблема не в нестачі нових ідей, а у ньому самому.

«Ідею мюзиклу запропонувала Чамара Євгенія, і вже після перших 5-ти хвилин перегляду однойменного фільму Роба Маршала була певна — це саме те, що відтворимо публіці»,

розповідає автор постановки Христина Шенрок.

Мюзикл також став можливістю долучитися до благодійної акції, адже всі виручені кошти будуть передані на лікування острожанки — Діани Боднар.

«Сам процес підготовки до мюзиклу був досить тривалим. Ретельною була робота над інтерпретацією сценарію, постановкою танців, підбором пісень, які б якнайбільш влучно доповнювали гру акторів. Ми старалися відтворити неповторну атмосферу поєднання італійського запалу, драматизму та водночас ліричності. Варто зазначити, що глядачі змогли не просто відпочити, а й долучитися до благодійності»,

ділиться враженнями учасниця заходу Алла Кузнєцова.