Студентам Острозької академії показали виставу «Самотня леді»

16 березня 2016

До Острога вкотре завітали актори Рівненського музично-драматичного театру. Цього разу глядачі мали змогу переглянути виставу «Самотня леді». Подія відбулася 16-го березня в Культурно мистецькому центрі «Острозької академії».

«Самотня леді» — мелодрама заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Афанасьєва. Сюжет вистави зав’язується навколо популярної в минулому, а тепер — самотньої актриси. До неї по оголошенню приходить юнак, аби винайняти кімнату. Симпатичний і талановитий хлопчина приховує, що насправді він — аферист.

Дійство проходило в рамках святкування фестивалю «Театральна весна». Завідувач КМЦ Олександр Лозюк говорить, що скоро слід чекати нових цікавих вистав. Він переконаний, що актори знайдуть, чим здивувати острозьку публіку.

«Сьогодні ми побачили легку і водночас ліричну мелодраму про те, що у такому непростому, інколи навіть жорстокому сучасному світі людська щирість, доброта, безкорисливість все таки цінуються і стоять вище за лицемірство і прагнення легких грошей. На щастя, це не остання вистава, тому, як кажуть, далі буде»,

розповідає Олександр Лозюк.

«Глядачі виходили із зали окриленими. Їхні очі блищали від якогось потаємного вогню, що спалахнув десь глибоко у серці. Разом з тим, вони мали піднесений настрій і щиру посмішку — відпочинок вдався!»,

ділиться враженнями глядачка Яна Загурська.