Острозька академія в десятці українських вишів за рейтингом оцінювання QS University Rankings: EECA 2016

15 червня 2016

Національний університет «Острозька академія» посів дев’яту сходинку серед українських вишів у рейтингу оцінювання університетів QS-2016 у європейських країнах, що розвиваються, і країнах Центральної Азії (ВЕЦА).

14 червня 2016 року всесвітньо відома компанія «QSQuacquarelliSymonds», що займається аналітикою вищої освіти, оприлюднила третій розширений звіт щодо рейтингу оцінювання університетів QS у європейських країнах, що розвиваються, і країнах Центральної Азії (ВЕЦА). Цей звіт розробляли як авторитетне джерело, що надає інформацію про діяльність найбільш прогресивних університетів цього регіону.

За рейтингом оцінювання університетів QS для європейських країн, що розвиваються, і країн Центральної Азії обрали 200 найкращих університетів, серед яких 14 українських.

Національний університет «Острозька академія» у цьому рейтингу — на дев’ятому місці.

До слова, компанія «QS Quacquarelli Symonds», яка заснована в 1990 році, є осередком провідних світових аналітиків вищої освіти. Дозволяючи високовмотивованим експертам реалізовувати свій потенціал та заохочуючи глобальну мобільність, рейтинги компанії, доступ до яких щороку надається мільйонам студентів, розробляються, щоб таким студентам дати можливість провести порівняння на основі фактичних даних, які надаються університетами світу.