Делегація з Острозької академії побувала на форумі «Новомедіа»

14.11.2016

Днями у столиці відбувся щорічний міжнародний Новомедіа Форум. До обговорення актуальних професійних питань долучилося понад 300 учасників та 30 спікерів топових ЗМІ України. Цьогорічною темою організатори обрали «Персоналізацію у сфері медіа».

До участі у заході долучилися також студенти та викладачі гуманітарного факультету, зокрема, кафедр журналістики, релігієзнавства та культурології. А викладач кафедри журналістики, Головний редактор Видавничого дому «ОГО» — Віталій Голубєв став одним зі спікерів.

Упродовж двох форумних днів обговорювалися ведення медіа бізнесу в Україні, реалізацію журналістських розслідувань, безпеку журналіста, розвиток нішевої журналістики, орієнтованої на фахову аудиторію, становлення нових медійних напрямів, як наприклад, місійної та трепел журналістики.

Чимало лекцій стосувалося підвищення фахового рівня журналістів. Ведуча ток-шоу на каналі 3s.tv Тетяна Гончарова говорила про складнощі політичного інтерв’ювання та модерування телевізійних ефірів. Керівник інформаційної служби телеканалу ICTV Олена Фроляк акцентувала на важливості постійної самоосвіти журналіста, а також на морально-етичній складовій цієї роботи.

«Важливою складовою журналістської діяльності є людяність, інтелектуальна підкованість журналіста»,

зазначила пані Олена.

Віталій Голубєв у своєму виступі зосередився на переосмисленні місії сучасного журналіста, який працює в умовах постійної пропаганди та великої кількості фейків.

«Важливою умовою роботи сучасного журналіста є якісний факт-чекінг»,

наголосив спікер.

Враженнями про Форум поділилися також студенти Острозької академії.

«Загалом, мої очікування більш ніж виправдані! Тішило те, що ділились досвідом відомі медіа персони, також вразила вільна комунікація, слухачі могли задавати питання і спілкуватися із гуру журналістики, дискутувати . З нетерпінням чекаю Новомедіа Форуму 2017 і обов’язково рекомендую усім майбутнім журналістам та працівникам медійної сфери відвідувати такі заходи»,

поділилася враженнями студентка спеціальності «Журналістика» Неоніла Літвинчук.

«За 2 дні на форумі «Новомедіа можна отримати вдосталь нових знань і поспілкуватися із справжніми майстрами своєї справи. Мої враження від цієї події залишились лише позитивними, адже я отримала нові знання і нові ідеї»,

розповідає студентка Людмила Шуляка.

Теги: Острозька академія, Новомедіа, Віталій Голубєв