У Острозькій академії говорили про нову поліцію

14 квітня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» 13 квітня усі охочі мали змогу відвідати лекцію завідувача кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін Сергія Гонгало.

Лекція мала назву «Я і поліція: права та обов’язки». Ініціатором проведення заходу стало Братство спудеїв. Сергій Йосипович є також тренером з підготовки поліцейських патрульної поліції у Рівному. Тому саме він, як ніхто інший, зміг розповісти про усі тонкощі роботи нової поліції.

«Ідея пов’язана насамперед із тим, що уже зовсім швидко нова поліція з’явиться і на Рівненщині. І для студентів як свідомих громадян корисно знати, які права та обов’язки у взаємовідносинах із правоохоронними органами вони мають. Без таких знань сподіватися на зміни у цій системі не варто, адже, як казав Макс Вебер: „Межа зловживання владою будь-якого чиновника встановлюється не його сумлінням, а тільки пильним суспільним контролем“. Сергій Йосипович доступно і цікаво провів захід, студенти задавали актуальні питання, тож очікування від зустрічі виправдано. Якщо буде бажання у студентів, то, звичайно, подібні заходи можна зробити традиційними»,

Мирослава Клічук, голова Братства спудеїв.