В Острозькій академії інавгурували новообраного голову Рівненської обласної ради

14 березня 2016

В Острозькій академії 14 березня відбулася Інавгурація новопризначеного голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука — випускника університету.

Ректор Ігор Пасічник під час вітального слова наголосив, що Олександр Корнійчук — єдиний студент та випускник Острозької академії, який при врученні диплому магістра отримав найвищу нагороду Острозької академії — срібну медаль «Князь Василь-Костянтин Острозький».

На згадку про посвяту в Альма-матер Ігор Демидович подарував Олександрові Корнійчуку Біблію, аби високі духовні та моральні цінності цієї Першокниги супроводжували новообраного голову упродовж життя.

Олександра Васильовича привітав протектор Національного університету «Острозька академія», член Наглядової ради НаУОА, Академік Острозького академічного Братства Роман Василишин.

«Олександр Корнійчук — людина, яку я надзвичайно поважаю. Упевнений, що він виконає свої обов’язки з гідністю й на благо української держави»,

зауважив Роман Данилович.

Від студентської спільноти пана Олександра привітав Голова Братства спудеїв НаУОА Михайло Онуфер:

«Переконаний, що Ви зможете з честю і професіоналізмом представити Острозьку академію на цій посаді. Щастя, успіхів, процвітання і плідної праці».

«Батьки передали мене в руки Острозькій академії. У цих стінах і розпочалося моє справжнє доросле життя. Я розумію, що зараз на мене покладається велика відповідальність. Докладу всіх зусиль, щоб не заплямувати, не зганьбити ім’я академії. Слово Ігоря Демидовича є для мене батьківським»,

звернувся під час інавгураційної промови до академічної громадськості Олександр Корнійчук.

Нагадаємо, що Олександр Корнійчук у 2004 році закінчив факультет політико-інформаційного менеджменту, кандидат наук із державного управління. У студентські роки Олександр проявив блискучі організаторські й лідерські якості — був три терміни головою студентської громадської організації «Братство спудеїв», також працював фахівцем у редакційно-видавничому відділі та відділі зв’язків із громадськістю НаУОА.