Острозька академія співпрацюватиме із Клайпедським державним університетом прикладних наук

13 вересня 2016

До Національного університету «Острозька академія» 12 вересня завітала делегація із Клайпедського державного університету прикладних наук (Литва) — директор Гражина Марквалдієне, декан факультету технологій Юрате Вайтеконієне та директор міжнародного відділу Юрате Данієлене.

Результатом перебування гостей стало підписання угоди про академічну співпрацю між Національним університетом «Острозька академія» та Клайпедським державним університетом прикладних наук.

«Співробітництво передбачатиме проведення наукових досліджень у галузях, що мають взаємний інтерес, вдосконалення кваліфікації академічного персоналу, проведення викладацьких і студентських обмінів, розробку і впровадження нових навчальних програм, спільних наукових проектів, підготовку спільних наукових публікацій та обмін навчальними матеріалами»,

розповідає керівник відділу міжнародного співробітництва Національного університету «Острозька академія» Едуард Балашов.

Крім цього, литовські гості обговорили з ректором Острозької академії Ігорем Пасічником можливості розробки спільних навчальних програм з видачею подвійних дипломів.

Згодом Острозька академія та Клайпедський державний університет прикладних наук розроблять детальний робочий план, який підпишуть після проведення консультацій і перемовин.

До слова, Клайпедський державний університет прикладних наук (КДУПН) — третій за величиною університет у Литві з потужною академічною репутацією, який забезпечує високу якість освіти. Бакалаврські навчальні програми зосереджені на практичному навчанні. В університеті є три факультети: факультет соціальних наук, факультет технологій і факультет наук про здоров’я.