Острозька академія за здоровий спосіб життя

11 листопада 2016

Національний університет «Острозька академія» вже вкотре демонструє свою прихильність до спортивних заходів. Відтак, 9 листопада розпочалися перші змагання з настільного тенісу в рамках щорічної спартакіади «Здоров’я». У них братимуть участь студенти з усіх факультетів академії. Цього дня проходив перший тур, під час якого змагалися дві команди — гуманітарного та економічного факультетів.

Кожен факультет представляє команда із двох хлопців та однієї дівчини. Після усіх протистоянь визначається кожна команда отримує бали, які в кінці року підсумовуються. За остаточними результатами визначатиметься факультет, що найкраще проявив себе у спортивних заходах, і який отримає грошову винагороду в розмірі двадцяти тисяч гривень.