Випускника Острозької академії Олександра Корнійчука обрано головою Рівненської обласної ради

11 березня 2016

Щиро вітаємо випускника Національного університету «Острозька академія» Корнійчука Олександра Васильовича з обранням головою Рівненської обласної ради.

Нагадаємо, що Олександр Корнійчук у 2004 році закінчив факультет політико-інформаційного менеджменту. Ще будучи студентом, Олександр проявив блискучі організаторські й лідерські якості. Так, із 1999 по 2002 рік Олександр Васильович був головою студентської громадської організації «Братство спудеїв», також працював фахівцем у редакційно-видавничому відділі та відділі зв’язків із громадськістю НаУОА.

Надзвичайно пишаємося і щиро радіємо за чергове досягнення Олександра Корнійчука.

Переконані, що високі моральні цінності та патріотизм, культивовані в Острозькій академії, стануть Вашою професійною доктриною на новій посаді.

Бажаємо докласти усіх зусиль, відповідальності, професіоналізму в цей непростий для України час. Завжди готові підтримати й допомагати!