Стали відомі переможці літературного конкурсу «Витоки»

10 листопада 2016

Національний університет «Острозька академія» за підтримки мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада) провели літературний конкурс «Витоки». Уже вкотре змагання між юними літераторами відбуваються з метою заохочення молоді до творчої діяльності та пропагування українського слова.

Конкурс відбувався у таких номінаціях:

• поезія;
  • проза;
  • фентезі;
  • літературознавство та літературна критика;
  • твори для дітей;
  • сценарій фільму чи вистави.

Символічно 9 листопада до Дня української мови та писемності відбулося нагородження переможців у залі засідань вченої ради Національного університету «Острозька академія».

У кожній номінації визначили по одному переможцю, яких нагородили грамотою та грошовою премією в розмірі суми, еквівалентної 100 доларам США. Усі інші учасники, які не посіли перші місця були відзначені грамотами та заохочувальними грошовими нагородами.

Організатор конкурсу «Витоки» доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор та проректор з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія» відзначає, що цьогорічні роботи мають оригінальні теми, художню довершеність, композиційну досконалість. Більшість текстів запам’яталися цікавими образами та свіжими римами.

Варто також зауважити, що географія конкурсу включає представників з усіх частин країни — від Сходу до Заходу, з Півночі до Півдня.