Рекреація на честь 440-річчя академії: весела, цікава і незабутня

10.06.2016

Студентська рекреація сягає традицій, які існували в Острозькій академії ще з XVI століття. Перед закінченням навчального року та перевіркою здобутих знань, спудеї «Волинських Афін» намагалися розважити викладачів. Вони розігрували різноманітні гумористичні сценки, влаштовували змагання, конкурси тощо. Сьогодні рекреація в Острозькій академії перетворилася на яскраве шоу, що поєднує в собі азарт спортивних змагань та естетику творчих номерів. Це свято є завершальним етапом щорічної спартакіади здоров’я та заохочує студентів університету до фізичного розвитку і ведення здорового способу життя.

Цьогорічне свято спорту та здоров’я відбулося в Національному університеті «Острозька академія» 8 червня. «Рекреація — 2016» була присвячена до 440-річчя заснування академії і зібрала на території університетського спортивного комплексу чимало студентів, викладачів та гостей академії.

Завідувач кафедри фізичного виховання Геннадій Стадніков вручив грамоти і дипломи факультетам-переможцям з різних видів спорту, а проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж нагородила найкращих спортсменів року. Загальну перемогу у спартакіаді «Здоров’я» вже четвертий рік поспіль здобув економічний факультет НаУОА. Друге місце дісталося факультету політико-інформаційного менеджменту, третя ж сходинка дісталася студентам Інституту права імені І. Малиновського

Ректор Національного університету «Острозька академія» вручив подарункові сертифікати за перше, друге і третє місце на суму десять, шість і чотири тисячі відповідно.

«Заняття спортом — це не тільки корисно, але й приємно, якщо постійно це робити. Я ще зі школи дуже люблю брати участь у різних спортивних заходах, люблю коли переповнює відчуття того, що ти в команді, що за тебе вболівають. Прикро, звісно, що наш факультет не переміг, але я цілком згідна з думкою, що головне участь»,

ділиться враженнями учасниця естафети, студентка гуманітарного факультету Леся Цімар.

До свята «Рекреації-2016» студенти підготували яскраві танцювальні номери. Крім цього, всіх гравців підтримувала університетська команда черлідерів та спеціальні гості заходу Школа Бойового Гопака «імені Князів Острозьких».

Справжньою несподіванкою свята стало баскетбольне змагання між деканами факультетів. Першість отримав гуманітарний факультет, представляла його заступник декана Лариса Мініч.

Теги: Острозька академія, Пасічник, Рекреація