Студентка економічного факультету в числі переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»

09 квітня 2016

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» проходив у Тернопільському національному економічному університеті 5-7 квітня 2016 року. Участь у конкурсі взяли 81 студент вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Студентка економічного факультету спеціальності «Фінанси і кредит» Гедзь Ольга Віталіївна стала призеркою олімпіади та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Ольга висловлює вдячність за підготовку до олімпіади доцентам кафедри фінансів, обліку та аудиту Кривицькій Ользі Романівні та Дем’янчук Ользі Іванівні.

Щиро вітаємо Ольгу з перемогою та бажаємо нових наукових досягнень!