Танцювали і співали заради життя

09 березня 2016

Благодійний концерт для збору коштів на лікування Діани Боднар відбувся 9-го березня у КМЦ. У дівчини гостра мієломонобластна лейкемія. На лікування потрібно 200-350 тисяч євро. Нагадаємо, що також в академії проходив з 1-го по 4-те березня благодійний кондитерський ярмарок. Загалом було зібрано близько десяти тисяч гривень.

«Студенти підготували чудові виступи, дякуємо усім небайдужим людям за добро, турботу та підтримку! Кошти вилучені з благодійного концерту та кондитерського ярмарку будуть передані на лікування Діаночки. Щиро вдячні кожному, хто якимось чином долучився до збору коштів для Діани»,

говорить сестра дівчини, студентка факультету романо-германських мов, Альона Богдан.

Учасники концерту співали, танцювали, виголошували жарти та монологи зі сцени. І все це заради однієї дівчини — Діани Боднар.

«Я вважаю, що у нашому повсякденному житті не вистачає безкорисливості та чуйності. Саме тому ідея проведення благодійного концерту дуже зацікавила мене. Я в свою чергу пропоную і вам долучитись до доброї справи, допомогти Діані стати на крок ближче до одужання»,

каже учасниця концерту, студентка Олександра Бурба.

Не будьте байдужими, долучайтесь до благодійності!

Переказати кошти на рахунок сім’ї можна за наступними реквізитами:

ПриватБанк: Боднар Оксана Дмитрівна

4149497835172315 (у гривнях)