В Острозькій академії помолилися за Надію Савченко

09 березня 2016

В студентсько-викладацькому Храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» 9-го березня відбувся молебень за Надію Савченко. Молились за визволення української льотчиці від ув’язнення на території Росії, а також за здоров’я жінки, котра вже довгий час протестує шляхом голодування. До того ж, близько тижня тому Надія Савченко оголосила сухе голодування, як відповідь на те, що суд не дав їй змогу сказати останнє слово і переніс дату оголошення вироку.

«Сьогодні Надія Савченко, перебуваючи в політичному ув’язненні російського режиму, демонструє не лише високу духовну міцність, стійкість та патріотизм у боротьбі за свої права. Пані Надія на весь світовий загал собою уособлює незламність духу України, стійкість всіх ув’язнених у полоні загарбника і тих, хто зараз на фронті боронить Батьківщину. Цей молебень є одним із свідчень того, що ми всі єдині, ми щиро підтримуємо Надію Савченко, кожного полоненого, військового, волонтера, переселенця із окупованої території. Нехай Бог охороняє і підтримує їх всіх у цей нелегкий час, а наша матеріальна, духовна і молитовна підтримка буде лиш зростати»,

ділиться учасник церковного хору, аспірант Василь Махлюк.