Студенти Острозької академії об’єднують країну

07.06.2016

«Твоя Країна» − це кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного міста. Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами, кав’ярні, музеї та театри, а також нові друзі, знання та яскраві враження.

До Острога 3-5 червня завдяки проекту «Твоя Країна» завітала активна молодь з усієї України. Познайомитись з містом приїхало 10 людей: з Києва, Львову, Тернополя та Житомира. Це були студенти різного віку та з різними поглядами на життя.

Візит організували студенти Національного університету «Острозька академія» та ФРІ Острог: Валентина Хмель, Ірина Покотильська, Віталія Кушмирук, Марта Княгніцька, Алла Максимчук, Вікторія Морозюк, Марина Шевчук та Ольга Онищенко. Вони підготували для учасників насичену програму на три дні. Програма містила екскурсії університетом і містом. Також учасники відвідали ХАЕС, де їм провели інформаційну екскурсію. Побували на майстер-класі з графології від викладача Острозької академії Сергія Гонгало. Гості також мали змогу пограти на тенісних кортах та відпочити на природі. На останок студенти 3-го курсу спеціальності «Журналістика» провели для учасників урок з медіа-освіти.

Учасники залишились у захваті від візиту. Їх вразила «Острозька академія» із своєю історією та саме місто, маленьке, проте величне. Окремо були вражені майстер-класом з графології та ХАЕС.

Організатор візиту, Валентина Хмель, ділиться своїми враженнями:

«Ідея організувати візит до Острога виникла ще зимою, хотілося показати новим людям всю красу нашого міста. Не можна сказати, що процес підготовки та сам візит пройшов спокійно, проте робота організаторів була досить злагодженою, кожен відповідав за якусь певну частину роботи. Організувати такий візит дуже важко, деколи просто опускаються руки, проте коли на рефлексії учасники діляться враженнями, розумієш, що це все було не дарма. Учасники сиділи та із захватом розповідали, що їм сподобалося, а також те, що всі заходи були безкоштовні. Вони були вражені нашими екскурсоводами та академією: „така маленька, а скільки всього має і робить“. Один із учасників навіть сказав, що напевно ми на пари не ходимо, бо у нас окрім навчального процесу відбувається стільки всього цікавого. Для мене цей досвід безцінний, всі хвилювання того варті, адже ми показали, що в Україні є таке княже місто Острог, зі своєю багатою та насиченою історією».

Своїми емоціями від візиту поділилась учасниця проекту Юлія Романчук:

«Подорожі множать всі людські емоції. Острог. У нього важко не закохатися ,місто сповнене давньою історією , маленьке тихе затишне містечко, вулицями якого ми проходили 3 дні. Ніколи б не подумала, що всього за такий короткий час можна дізнатися і побачити багато цікавого. Були теплі ночі і теплі люди, а найприємніше − це сюрпризи від наших організаторів».

Нагадаємо, що такий візит організовується в Острозі вже втретє. Перший візит в рамках Всеукраїнського руху «Твоя Країна» відбувся у травні 2015 року, другий у жовтні.

Організатори візиту «Твоя Країна. Острог» висловлюють подяку: ректорату Національного Університету «Острозька академія», Братству спудеїв, гуманітарному факультету, економічному факультету, факультету міжнародних відносин та факультету політико-інформаційного менеджменту НУОА, міні маркету «Наш Край» та редакційно-видавничому відділу НУОА.

Теги: Острозька академія, Твоя Країна, ХАЕС