Викладач Острозької академії нагороджений званням «Журналіст року

06 червня 2016

У столиці України 3 червня Національна спілка журналістів України підбила підсумки творчих конкурсів, які щорічно проводить до Дня журналіста. Традиційно було присвоєно звання «Журналіст року» працівникам медійних структур, які відзначилися вагомими творчими здобутками.

Цього року кращим журналістом серед обласних і регіональних ЗМІ визнано Віталія Голубєва, головного редактора Видавничого дому «ОГО», викладача кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», керівника Школи універсального журналіста, автора підручників для журналістів.

Віталій Голубєв присвячує перемогу ректору Національного університету «Острозька академія» Ігорю Пасічнику, директору Телерадіокомпанії «Рівне 1» та засновнику ВД «ОГО» Віктору Данилову та дружині Юлії Новак-Голубєвій.