В Острозькій академії презентували стипендіальну програму німецької економіки для України

06 травня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» днями відбулася презентація програми підтримки експортно-імпортного потенціалу українського бізнесу (стажування у Німеччині) за участі Мартіна Ройтера, координатора стипендіальної програми німецької екноміки для України.

На презентрацію завітали студенти економічного факультету, а також факультету романо-германських мов і політико-інформаційного менеджменту.

Мартін Ройтер розповів студентам про особливості цієї стипендіальної програми, які полягають у налагодженні особистих контактів з компаніями у Німеччині, ознайомленні з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній, вивченні потенціалу збуту власної продукції у Німеччині, набутті глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

«Програма фінансується німецьким урядом і фірмами, які в ній беруть участь. Партнер програми в Україні — Торгово-промислова Палата України. Зараз стипендіатами є 36 осіб із 22 українських вишів. Сподіваюся, що наступного року нам вдасться розвинути співробітництво і з Острозькою академією»,

зазначив Мартін Ройтер.