Веломарафон на честь 440-річчя Острозької академії

05 травня 2016

Кандидат історичних наук, доцент Національного університету «Острозька академія» Сергій Рудько вирушив у велопробіг містами західної України. ВОЛИНЬ-ПОДІЛЛЯ TRIP — саме таку назву має тижневий велопробіг, маршрут якого пролягає чотирма областями Україїни: Рівненська, Тернопільська, Чернівецька, Хмельницька та п’яти історико-етнографічними районами — Волинь, Галичина, Покуття, Буковина, Поділля.

Довжина маршруту — 750 кілометрів.

Розпочав свою подорож Сергій Рудько 5 травня з міста Острог (Рівненщина) і прямує до міста Кременець (Тернопільщина). Наступні міста, які відвідає вело турист це:

• 6 травня п’ятниця Кременць-Тернопіль;
  • 7 травня субота Тернопіль-Борщів;
  • 8 травня неділя Борщів-Чернівці;
  • 9 травня понеділок Чернівці-Кам’янець-Подільський;
  • 10 травня вівторок Кам’янець-Подільський-Меджибіж;
  • 11 травня середа Меджибіж-Острог.

Середня швидкість перших 50 кілометрів шляху 18 км/год на останніх 28 кілометрах перетворилась у 12 км/год. При тому, що раніше їздив і 110 кілометрів за день з середньою швидкістю 20 км/год. Але й тричі пробити колесо за одну поїздку в мене вперше, як і потрапити в грозу. Надзвичайно втомлений, але приємно, що вдалось подолати всі труднощі і завершити перший день тижневого велосолоtripу,

коментує Сергій Рудько на своїй сторінці у Facebook.