Острозька академія глибоко сумує з приводу смерті громадського діяча і мецената Ярослава Соколика

05 січня 2017

Національний університет «Острозька академія» з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про смерть відомого канадця українського походження, громадського діяча і мецената, щирого друга Острозької академії ЯРОСЛАВА СОКОЛИКА.

Родина Соколиків упродовж багатьох років підтримує щирі дружні відносини з Острозькою академією. Оскільки Ярослав та Оксана Соколики — єдині розпорядники творчої спадщини Уласа Самчука, то саме з їх ініціативи встановлено пам’ятник Уласу Самчуку й відкрито музей письменника в місті Рівному до його 100-річного ювілею. Також Острозькій академії як провідному центру української духовності та патріотизму панство Соколиків надало ексклюзивне право перевидавати твори прозаїка для широкого кола читачів в Україні, а серед інтелектуальної молоді уже декілька років поспіль в університеті проводяться конкурси, присвячені творчості цього видатного письменника. На знак багаторічної плідної співпраці в Острозькій академії обладнано нову аудиторію за останнім словом новітніх технологій, що носить ім’я родини Соколиків-Бризгун.

Національний університет «Острозька академія» молиться за упокій душі пана Ярослава Соколика. Вічна Йому пам’ять!

Висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким Ярослава Соколика, пам’ять про якого назавжди збережеться у наших серцях.

Від імені студентів та

професорсько-викладацького складу