Факультет міжнародних відносин провів благодійну акцію

05 жовтня 2016

У Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» третього жовтня відбувся перегляд фільму «Стажер». Захід організували студенти факультету міжнародних відносин, задля збору коштів на благодійність. Таким чином, глядачі мали змогу не лише насолодитися фільмом, а й зробити благодійний внесок. Усі зібрані кошти будуть передані Клеванському інтернату для дітей з вадами зору.

«Фільм справді дуже хороший і повчальний. У мелодраматичному сюжеті яскраво простежуються комедійні ноти, які додають атмосфері перегляду певної легкості і теплоти. У фільмі відмінно висвітлені безкорислива й добродушна дружба, щирі взаємовідносини, розуміння між колегами і зріле кохання. Мої друзі та я впевнено можемо сказати, що час був проведений з користю і задоволенням»,

розповідає студентка факультету романо-германських мов Вікторія Зімич.

Також свою думку висловив, присутній на перегляді, перший заступник декана з навчально-виховної роботи, кандидат історичних наук, доцент Сергій Рудько:

«Я позитивно вражений тим, що в нашому містечку дуже часто відбуваються благодійні заходи, особливо коли ініціаторами є самі спудеї. Відчуваються наснага та чималі зусилля, які факультет міжнародних відносин присвятив організації цього благодійного проекту, що зібрав чималу аудиторію».