Ігор Пасічник нагороджений відзнакою Президента України

03 жовтня 2016

Ректор Національного університету «Острозька академія», професор, Герой України Ігор Пасічник отримав відзнаку Президента України — ювілейну медаль «25 років незалежності України» (відповідно до Указу Президента України № 336 від 19 серпня 2016 року).

Нагороду за особисті заслуги у становленні незалежної України, сумлінне та бездоганне служіння українському народу Ігореві Пасічнику вручила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 29 вересня в залі Колегії МОН. Таку ж відзнаку отримали ще дев’ятеро освітян, повідомляє освітній портал «Педагогічна преса».

«Нині наша освіта на порозі нових перетворень, бо нам треба рухатись уперед, більше зважаючи на те, що два роки тому ми пережили справді тектонічні зрушення у суспільстві. Звісно, система освіти повинна випереджати суспільство, повинна рухати його як локомотив. Саме тому я дуже рада зустрічі з вами, адже це не лише можливість провести нагородження, а й поспілкуватися з провідними діячами в нашій галузі»,

звернулася до освітян Лілія Гриневич.

Відзнака Президента України — ювілейна медаль «25 років незалежності України» встановлена Указом Президента України № 52/2016 від 17.02.2016 року з метою гідного відзначення громадян з нагоди знаменної події в історії національного державотворення — 25-ї річниці незалежності України, для відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.