Студенти Острозької академії передали планшет для українських військових

03 червня 2016

Студентська громадськість Національного університету «Острозька академія» придбала планшет для випускника спеціальності «Історія» Сергія Гонтарука, який перебуває в зоні АТО 79 окремої аеромобільної бригади. До волонтерської акції також долучилася його колишня одногрупниця Ольга Головко, зініціювавши збір коштів серед інших однокурсників.

«Із Сергієм ми спілкуємося вже дуже давно. Від повідомив, що у бригади є необхідність у планшетах. Тому я організувала акцію серед студентів Острозької академії зі збору коштів, а також звернулася за допомогою до Ольги Головко»,

розповідає волонтер, доцент кафедри міжнародних відносин НаУОА Наталія Конопка.

До речі, ще один планшет передав йому колега — демобілізований військовий Андрій Щука.

Планшети пані Наталія надішле організації «Армія SOS», яка передасть їх безпосередньо у 79 бригаду Сергієві Гонтаруку. Гаджети використовуватимуться військовими для коректування вогню під час бойових дій.