Чергова перемога студентів-правників у науковому конкурсі всеукраїнського рівня

03 квітня 2016

Студенти Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» Марта Козловська та Роман Подзізей здобули III місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, що проходив у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка 18 березня.

На конкурс було надано близько 70 робіт, а право презентувати свої роботи перед колегією журі отримало 17 номінантів. Кваліфіковане журі, за підсумками роботи конкурсу, відзначило переможців дипломами та грамотами.

За ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі студенти завдячують кандидату юридичних наук, доценту Іщуку Сергію Івановичу.