Спудеї Острозької академії долучилися до Всеукраїнської хвилі «Дорослі читають дітям»

03 квітня 2016

Активні студенти Національного університету «Острозька академія» декламували дитячу літературу в рамках Всеукраїнської хвилі «Дорослі читають дітям». Акцію започаткувала українська письменниця, педагог, громадський діяч Лариса Ніцой.

Пані Лариса мала на меті заохотити дорослих підтримати читання дитячих книжок, особливо в тиждень дитячих читань, який багато років проходить в Україні в кінці березня. Читання знімають на відео та викладають відеоролики в соціальних мережах.

Для участі у хвилі треба зняти коротке відео, в якому вказати наступні пункти:

1. Представлення

2. Оголошення: «Я підтримую Всеукраїнську хвилю „Дорослі читають дітям“, бо це ...»

3. Озвучення автора та назву дитячої книжки, яку читатимете

4. Читання короткого уривка

5. Називання, кому передаєте Всеукраїнську хвилю «Дорослі читають дітям».

6. Поміщення відео на свою сторінку в соцмережах.

7. Прикріплення хештега #дорослічитаютьдітям

До слова, студенти Національного університету «Острозька академія» передали естафету Хмельницькій гуманітарно-педагогічної академії.