В Острозькій академії відкрито виставку Леоніда Ковриги

02 червня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася чергова знатна подія. У перший день літа, в підземній галереї відбулося відкриття виставки картин художника Леоніда Ковриги.

Екскурсію галереєю і виставкою зокрема провів художник-реставратор Острозького Державного історико-культурного заповідника, за сумісництвом мистецтвознавець в Національному університеті «Острозька академія» Микола Бендюк.

«Сьогодні ми відкриваємо для острозької публіки творчість нашого земляка. На виставці представленні два напрямки його робіт — це реалістичний та уявний стилі. Леонід Коврига талановитий художник, він може передавати справжню красу української природи, так само чудово він показує свою і кольорову уяву»,

розповідає пан Бендюк.

На відкриття завітали поважні гості — голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

«Від вас не хочеться йти. Острозька академія захоплює надзвичайно історією і духовністю. Я переконаний, що обов’язково завітаю до вас ще раз»,

ділиться враженнями голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко.

На честь першого візиту голови РОДА ректор Національного університету подарував йому інтелектуальний доробок викладачів університету — Енциклопедію «Острозька академія».