Студентам Острозької академії показали виставу «Пограбування опівночі»

02.04.2016

У культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 31 березня відбулася вистава «Пограбування опівночі» у виконанні Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І. Озаркевича. Актори приїжджають в Острозьку академію вже далеко не вперше. Цього разу вирішили зіграти веселу та дотепну комедію.

Сюжет розвивається навколо Мілана, замісника директора великого універмагу, який залишається на ніч на роботі, щоб навести лад у документах, оскільки завтра — ревізія. В цей час до магазину, зламавши вхідні двері, пробирається грабіжник. Побачивши, що у приміщенні хтось уже є, він погрожує Мілану пістолетом, і вимагає викласти гроші з каси. Зрозумівши, що перед ним злодій, замдиректор полегшено зітхає, і приймає Дьолу, як дорогого гостя. Сам відкриває йому сейф і віддає гроші, ще й купу товарів з магазину. Грабіжник Дьола здивований такою поведінкою Мілана, але ще нічого не підозрює.

Протягом зустрічі у Мілана кілька разів дзвонить телефон: спочатку це була дружина Ілонка, а потім — коханка Цица. Не дочекавшись свого коханого у барі, Цица з’являється до нього на роботу. Мілан ховає Дьолу. На вмовляння Мілана повернутися до бару «молода і недосвідчена» не погоджується, натомість, вирішує станцювати йому. Аж тут з’являється дружина Мілана Ілонка. Цица ховається там, де й Дьола. Мілану ніяк не вдається випровадити дружину, яка вирішує дочекатися поки він завершить роботу. Тут виходить Дьола, який переодягнувшись, вдає із себе директора універмагу. Разом вони все-таки спроваджують Ілонку додому, а за нею й Цицу. Після цього Мілан зізнається грабіжнику, що вирішив скористатися пограбуванням, щоб позбутися боргів. Адже винен уже півмільйона доларів, бо доводилося утримувати дві коханки — Цицу і касирку — працівницю цього ж магазину, та й дружина така ж як вони. Грабіжник противиться задуму замдиректора, і викликає міліцію. Поки міліціонер намагається розібратися у ситуації, до універмагу повертаються коханка і дружина...Тут і кульмінація. Закінчується вистава танцем акторів.

«Виступати на вашій сцені — одне задоволення. Публіка чудово сприймала нашу гру, виставу загалом. Тому ми неодмінно приїдемо до Острога з новими театральними дійствами»,

розповідає виконавиця ролі коханки Цици Галина Угорська-Геник.

Нагадаємо, дійство проходило в рамках святкування фестивалю «Театральна весна».

«Я неймовірно задоволена, що побувала на цій виставі. Це цікава комедія і я від душі посміялась. Гра акторів просто чудова, а підтвердженням цього були нестихаючі оплески публіки і гучні вигуки „браво“. Думаю, коли наступного разу до нас завітає Коломийський театр, я цього нізащо не пропущу»,

ділиться враженнями глядачка Ольга Онищенко.

Теги: Острозька академія, культурно-мистецький центр, театр, вистава