Врятуємо життя разом!

02.03.2016

Острозька академія проводить благодійну акцію збору коштів для Діани Боднар, у якої гостра мієломонобластна лейкемія. Дівчині потрібна пересадка кісткового мозку. На операцію треба 200-350 тисяч євро, сім’я таких коштів не має. Наразі в академії з 1-го по 4-те березня проходить благодійний кондитерський ярмарок, а 9-го березня буде концерт.

«У спинному мозку Діани немає жодної живої клітинки, яка б виробляла кров,
говорить сестра дівчини, студентка факультету романо-германських мов, Альона Богдан.
Їй вже намагались робити хіміотерапію, але організм відреагував на це негативно і зупинились. Потім їй допомогли кров’ю донорів. Зараз у нас задача — знайти кошти на пересадку кісткового мозку. Таку операцію в Україні не роблять, лише за кордоном, наприклад, в Ізраїлі чи Німеччині. На це потрібно близько 200-350 тисяч євро. У нашій сім’ї таких грошей немає. Ми вже виставили батьківській дім на продаж. Держава пообіцяла нам допомогти коштами саме на пересадку, а на реабілітацію після операції — ні. Але прямо зараз нам тих грошей ніхто не дасть, ми стоїмо на черзі. Орієнтовно можемо їх отримати аж у вересні. Чекати, склавши руки, нема сенсу, бо ще місяць назад Діані сказали, що їй залишився місяць. Але вона молодець, тримається! Каже, коли одужає, то буде займатись благодійністю».

Острозька академія розпочала збір коштів благодійним ярмарком, який стартував 1-го березня. Тоді кондитерські вироби продавали студенти гуманітарного факультету та факультету романо-германських мов. 2-го березня можна було скуштувати солодощі від студентів факультету міжнародних відносин та економічного факультету, а 3-го березня — від факультету політико-інформаційного менеджменту та навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського. Замість того, щоб піти у магазин і купити щось, люди мають змогу не лише посмакувати тістечками власного приготування, а й зробити благодійний внесок.

«Ми самі дізнались від старости, що потрібна допомога і відразу зголосились на це,
діляться за прилавком із тістечками студентки економічного факультету Дарина Грищенко та Іванна Куйдин.
 Продаємо солодощі, їх люблять всі, тим паче, все свіженьке, робили вчора ввечері. Розкуповують кондитерські вироби швидко, до великої перерви продаємо половину. Взагалі приємно бачити, що люди розуміють, для чого це все. Був один випадок, коли викладач купив тістечка, а потім ними ж вгостив нас. Люди дають кошти і не чекають здачі, вони розуміють, що ці гроші — на хорошу справу».

Концерт для збору коштів на лікування Діани Боднар відбудеться 9-го березня о 18:00 у КМЦ, благодійний внесок — 20 гривень. Про нього розповідає керівник культ-масового підрозділу Братства Спудеїв Олена Тивончук:

«Ніколи не знаєш, коли і за яких обставин може спіткати біда. Саме тому не варто залишатися осторонь, якщо розумієш, що хтось потребує твоєї допомоги. А цей концерт — хороша можливість використати таланти наших активних студентів не лише для естетичного задоволення глядачів, але й, передусім, для того, аби допомогти нашими спільними стараннями Діані. На щастя, усі учасники концерту миттєво погоджувалися та старалися якнайбільше долучитися до організації цього дійства. Крім того, були й такі студенти, хто сам виявив бажання допомогти».

Не будьте байдужими, долучайтесь до благодійності!

Переказати кошти на рахунок сім’ї можна за наступними реквізитами:

ПриватБанк: Боднар Оксана Дмитрівна

4149497835172315 (у гривнях)