Спудеї академії – на «Судових дебатах ім. Ф. Джессапа»

01 березня 2016

Студенти «Острозької академії» представили наш університет на національних раундах із міжнародного публічного права «Судові дебати ім. Ф. Джессапа». Змагання проходили в Києві 26-28 лютого.

Взагалі цього року в дебатах взяли участь команди юридичних факультетів  із 12-ти університетів України. Такий конкурс – це можливість для студентів-правників проявити себе у міжнародному публічному праві. Дебати проходять за правилами Міжнародного Суду (основного судового органу ООН) і мають як усну, так і письмову форму.

«Jessup Moot Court» – це три дні цілковитого задоволення, драйву, самовдосконалення та шаленого серцебиття,
ділиться враженнями учасниця Тетяна Козловська.
Бути серед кращих, змагатися з кращими, спілкуватися із чудовими, самодостатніми та успішними людьми, сміятися і плакати одночасно – основна мотивація участі у змаганнях. Більше того, це можливість донести і викласти свої знання, думки, свою точку зору, почути у відповідь схвальні слова і про те, що потрібно розвивати. Після цього отримуєш неймовірний цінний досвід. Я безмежно вдячна усім, хто сприяв нашій участі, щира і величезна подяка нашому чудовому ректору Ігору Демидовичу Пасічнику, нашому досвідченому, талановитому і енергійному тренеру Марії Богданівні Цип'ящук! І мій лаконічний висновок: Jessup is always about being smart and confident!»

Також команда висловлює подяку за допомогу у підготовці до змагань Артему ОлександровичуФіліп`єву  та Олегу Павловичу Герасимчуку.