Школа педагогічної майстерності в Острозькій академії

31.03.2015

Чергове заняття школи педагогічної майстерності відбулося в Національному університеті «Острозька академія» 31 березня. Лекцію на тему «Українське питання в дипломатичній історії Другої світової війни» прочитав доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії Володимир Трофимович.

«Я обрав таку тематику для демонстрації не випадково. По-перше, моя розповідь має вагоме наукове підґрунтя. По-друге, цього року ми святкуємо 70-річчя перемоги у Другій світовій. Тема війни зараз актуальна, зважаючи на нинішні події в країні»,

зауважив лектор.

Аспірант кафедри психології Тарас Довгалюк каже, що заняття школи педагогічної майстерності йдуть йому на користь:

«Коли йду сюди, завжди знаю, що буде щось цікаве і важливе для моєї майбутньої діяльності. Добре, що в академії вчать вчити. Це не менш важливо, ніж знання того предмету, який викладаєш. До того ж знання, отримані в такому форматі, де ми самі можемо відчути себе студентами, найкраще сприймаються».

Організатор школи педагогічної майстерності, старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Юлія Маслова зауважила, що цей захід заохочує викладачів впроваджувати нові та цікаві методи навчання студентів та завжди породжує цікаві дискусії.

Охочих відвідати лекцію зібралося немало: у залі були присутні молоді викладачі, аспіранти, студенти п’ятого курсу. Такі навчальні зустрічі, влаштовані викладачами з різних факультетів, відбуватимуться в академії щомісяця.

Теги: школа педмайстерності, Трофимович, Маслова