Заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе побував у НаУОА

30 жовтня 2015

До Національного університету «Острозька академія» 30 жовтня завітав заступник Міністра юстиції України — Гія Гецадзе. Гість розповів про свою роботу в Україні та відповів на всі питання студентів.

«Право — це, по суті, блеф, адже самостійно закон не працюватиме. Для того, щоб він працював, потрібні компетентні люди, які зможуть цей процес регулювати»,

вважає заступник міністра.

Гія Гецадзе розповів про те, що для нього означають державні символи, як впроваджувалися реформи в Грузії та якою, на його думку, повинна бути мовна політика держави.

«Ми проводили реформи в Грузії в умовах, коли громадськість не хотіла ніяких реформ. В Україні все навпаки: тут коли ти зустрічаєш людину на вулиці, ця людина точно знає, якою повинна бути держава. Саме тому я вважаю, що реформи в Україні будуть значно успішнішими. Інші країни ще приклад із нас братимуть»,

каже Г. Гецадзе.

Заступник Міністра юстиції зазначив, що коли політичні чи громадські сили контролюють владу — це дуже добре. І зовсім інша річ, якщо вони самі починають виконувати функції держави:

«Ми повинні об’єднати патріотів, які воюють за нашу країну. Нам потрібно зробити офіційними всі добровольчі структури, щоб у різних політичних сил не було власних військових команд. Таке вже було в Грузії, і згодом ці команди стали бандами. Якщо ти хочеш захистити свій народ, прийди до державної установи і запитай, де ти можеш стати в нагоді. І держава, своєю чергою, повинна бути готова до цього».

Студентам Острозької академії Гія Гецадзе порадив менше мріяти і більше діяти, тоді вони досягнуть успіху.