У конкурсі «Гуртом» перемогли одразу три гуртожитки

29 жовтня 2015

Змагання між студентами та працівниками Острозької академії, які проживають в університетських гуртожитках — «Гуртом» — відбулися в НаУОА 29 жовтня. Переможцями стали команда мешканців «Академічного дому» та об’єднана команда гуртожитків № 2 і № 3 — «2+3».

За традицією, конкурс складався з двох турів. Спочатку команди з гумором представили свої гуртожитки, а потім продемонстрували власні таланти. За результатами оцінювання журі, перемогло одразу дві команди: «Академічний дім» і «2+3».

«Для мене цьогорічний „Гуртом“ відрізнявся від інших. Нам дуже пощастило, що в гуртожитку мешкають талановиті люди. Для більшості з них — це останній гуртом, адже ми майже всі навчаємося на 4 курсі. Ми задоволені, що виграли, хоча й не сподівалися на перемогу»,

розповіла учасниця команди «Академічного дому» Іванна Костюк.

Під час виступів студенти намагалися продемонструвати особливості свого навчання, відпочинку, стосунків з іншими. У творчому конкурсі були представлені переважно музичні виступи: спів, гра на музичних інструментах, танці.

«Конкурс „Гуртом“, як завжди, був чудовим. Цікаві виступи та незвичайні відео. У залі панувала тепла атмосфера, а смішні жарти про академію та гуртожиток принесли шквал емоцій. Деякі гуртожитки вразили особливо. Переможці свою перемогу здобули заслужено!»,

поділилася враженнями від заходу студентка Ольга Онищенко.