До уваги абітурієнтів 2015!

29 липня 2015

До уваги абітурієнтів, що вступають до Острозької академії.

Плануєте в майбутньому працювати у сфері забезпечення безпеки? Піклуватися про безпеку інших, розуміти сучасні терористичні загрози? Хочете мати справу з інформаційною безпекою, захистом персональних даних та секретної інформації? Мрієте стати спеціалістом, що розуміється в сучасному інформаційному середовищі і кіберпросторі - це сертифікатна програма для Вас!

З вересня 2015 року розпочинається нова сертифікатна програма, пов’язана з підготовкою студентів усіх спеціальностей для резерву державних силових служб України.