Культурно-мистецький центр Острозької академії показав свої таланти

26 листопада 2015

Звітний концерт творчих колективів культурно-мистецького центру Острозької академії відбувся 26 листопада.

Глядачі змогли насолодитися приємними голосами дівчат із вокального гуртка (Альони Доненко, Віти Легкої та Мар’яни Давидюк), а також послухати пісні рок-гурту «Time will tell», створеного студентами НаУОА. Цього разу гурт не лише переспівував відомі хіти, а й презентував власну пісню. Також до уваги аудиторії свої виступи представили колективи сучасного та народного танців — «Shadows» та «Острозька юність». А посміятися можна було разом зі збірною культурно-мистецького центру в КВК, яку очолює Павло Ліпський.

«Ми вирішили відновити традицію звітних концертів КМЦ. По-перше, щоб укотре нагадати про культурно-мистецьке життя академії, а також тому, що цьогоріч у нас була феєрія форм і кольорів у сенсі різноманітності творчих колективів, тому й виникло бажання зробити такий концерт, показати себе й на інших подивитися. Думаю, нам вдалося все, що ми планували»,

каже вокаліст гурту «Time will tell», звукооператор КМЦ В’ячеслав Бондар.

Окрім колективів Культурно-мистецького центру, виступили й гості: дует команд КВК «Міжнародний-ПІМ» та фіналістка проекту «Голос ОА» Анна Герасимчук.

«Після концерту в мене склалося враження, що Культурно-мистецький центр по-новому почав дихати. Оригінальний почерк студентів помітний був у всіх звичних для нас виступах. Особливо вразив колектив народного танцю, який змусив мене ще раз захопитися нашою танцювальною традицією. Цей захід був своєрідним експериментальним дослідом, який в кінці не вибухнув, але „хімічна“ реакція однозначно пройшла з кожним»,

ділиться враженнями студентка спецільності «Культурологія» Ганна Бонка.