Студент Острозької академії переміг у конкурсі наукових робіт з економіки

26 квітня 2015

22-24 квітня на базі Київського національного університету ім. Т.Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

На науково-практичній конференції представники 31 ВНЗ з 15 регіонів України, захистили 37 наукових робіт.

У роботі галузевої конкурсної комісії, що здійснила оцінювання виступів студентів, взяли участь 23 провідних науково-педагогічних працівники, які представляли 10 вишів України. Оцінювання виступів проводилося за 100 бальною шкалою із наступним виведенням середнього балу.

За результатами роботи галузевої конкурсної комісії студент економічного факультету Національного університету «Острозька академія» Тарас Кобетяк став переможцем отримавши диплом І ступеня.