Зустріч випускників Острозької академії

26 травня 2015

Зустріч випускників відбулася в Національному університеті «Острозька академія» 23 травня. Організатори заходу: Братство спудеїв, культурно-мистецький центр та відділ працевлаштування НаУОА.

«До зустрічі випускників ми готувалися дуже довго. Приїхали випускники з усієї України. Відділ працівників сприяв координації з випускниками»,

розповідає про організацію заходу голова Братства спудеїв Михайло Онуфер.

Цьогоріч усі гості зустрічі заповнювали реєстраційну анкету, аби надалі легше було зв’язатися з ними та розповсюдити інформацію про важливі події. Зокрема випускники мали нагоду придбати сувеніри з емблемою академії: чашки, футболки, магніти, наклейки тощо.

«Коли зустрічаєш випускників — зустрічаєш певні роки своєї молодості. З кожним випуском залишаєш частинку себе, але коли ці люди повертаються, то відчуваєш із ними одне ціле. У будь-який час випускники можуть приїхати, альма-матер завжди їх прийме»,

каже ректор університету Ігор Пасічник.

Зустріч випускників почалася з вітальної промови ректора, пізніше для колишніх студентів академії провели екскурсію, а насамкінець культурно-мистецький центр влаштував концерт в академічному парку.

«Походила студентським містечком — дуже багато позитивних і цікавих спогадів. Радує, що академія розвивається. Саме тут сформувалося моє розуміння того, що я повинна мати активну позицію в житті. Я наразі займаюсь юридичним бізнесом. Звісно, в моєму штаті є й випускники Острозької академії»,

розповідає випускниця гуманітарного факультету та Інституту права Лариса Антощук.

«Академія вплинула навіть на моє особисте життя. Моя дружина також навчалася в Острозькій академії. Ми жили в одному гуртожитку. Тут нас звела доля»,

ділиться Тарас Римарчук, випускник гуманітарного факультету.

«Насправді ми з сім’єю (мій чоловік теж є випускником ОА) часто відвідуємо альма-матер, просто щоб прогулятися цими милими вуличками, згадати студентські часи. Та коли приїхали сюди з нагоди сьогоднішньої події, емоціям не було меж. Неймовірно приємно бачити ректора, мабуть, найкращого в світі! Окремо хочу подякувати Ларисі Бащук, яка не тільки запросила особисто на цю зустріч, а ще й забрала хористів-випускників на сцену поспівати, згадати студентські часи. Спасибі організаторам за свято, Насті Хеленюк за чудову екскурсію, кожному учасникові міні-концерту, і взагалі всім, хто долучився до цього заходу. Люди, ви прекрасні!»

поділилася враженнями випускниця факультету політико-інформаційного менеджменту Маргарита Вдовенко.