Презентація підручника «Етика» Віктора Малахова

25 лютого 2015

Автор понад двохсот публікацій з етики, історії філософії, філософії культури Віктор Малахов 25 лютого презентував у Національному університеті «Острозька академія» нове видання курсу лекцій «Етика».

Викладачі гуманітарного факультету дають схвальні відгуки на книгу. Автор розповідає:

«Мені дуже приємно чути теплі слова від колег. Пам’ятаю, коли ми тільки розпочинали нашу співпрацю, першу поїздку в Острог та Міжнародну конференцію. Ще тоді постало питання моральності. Я не моралізатор, але говорю про внутрішні аспекти моральності, питання добра і зла, відповідальності, сенсу життя, щастя, справедливості та любові».

Підручник отримав присвяту «Моїм батькам Тамарі Павлівні й Арапові Яковичу — з любов’ю».

«Я зацікавилась цією книгою. Хоча не потрібно бути культурологом, щоб вивчати моральні цінності, питання існування людини та розуміння самого себе. Жаль, що не всі люди розуміють зараз важливість етичних норм»,

зауважила студентка спеціальності «Журналістика» Катерина Хорощак.

Після презентації всі охочі змогли придбати книгу, отримати автограф та поспілкуватися з Віктором Малаховим.