Різдвяне вітання Директора Інституту досліджень української діаспори НаУОА Алли Атаманенко

24 грудня 2015

Вельмишановне Панство!

У цей непростий для України час – прийміть найсердечніші та найтепліші вітання з нагоди Нового 2016 Року та Світлого Різдва Христового!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у щасливому майбутньому!

Хай Новий 2016 Рік подарує щастя і здоров’я, благополуччя та достаток у Ваш дім, вкаже правильний шлях у досягненні поставлених цілей та задумів, дасть нових сил та енергії на творення добрих справ!

Бажаємо Вам та Вашим Родинам смачної куті, веселої коляди, радісних зустрічей, а нашій Українській державі силу і мудрість подолати всі труднощі!

Христос народився! Славімо Його!!!!

З щирою пошаною,

Алла Атаманенко

Директор Інституту дослідження української діяспори

Національного університету “Острозька академія”