Школа куратора в Острозькій академії

24 березня 2015

Засідання школи куратора відбулося в Острозькій академії 24 березня. Відкрите заняття «Жінки в творчості Шевченка» провів викладач кафедри української мови та літератури Національного університету «Острозька академія» Юрій Миненко.

«Мені б дуже хотілося, щоб після цього заняття ви відкрили для себе іншого Шевченка ― не Кобзаря, а людину. Не був він кобзарем ні з великої, ні з малої літери, не ходив сліпцем по Україні. Прийшов час відкинути штампи. Шевченко ― це насамперед глибоко сімейна людина, якій так і не судилося знайти свою пару»,

розпочав Ю. Миненко.

Після вступного слова куратора студенти п’ятого курсу української філології показали уривок із постановки «Шевченко без кожуха». Вони намагалися відобразити цікаве особисте життя Тараса Григоровича.

Юрій Миненко намагався представити аудиторії нове бачення Т.Г. Шевченка, і йому це вдалося. Цікава постановка, цитати з віршів поета і, звісно ж, деякі біографічні факти дуже цьому посприяли.

Показове заняття відвідали куратори академічних груп різних факультетів. Друга частина школи була присвячена обговоренню побаченого й почутого під час частини першої.