Студентка економічного факультету стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

23 березня 2015

Студентка Національного університету «Острозька академія» здобула перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі науки «Математичні методи, моделі в економіці».

Ганна Тимощук навчається на 5-му курсі економічного факультету НаУОА. На конкурсі, який проходив 18-20 березня 2015 року в Запоріжжі, студентка представила роботу «Прийняття інвестиційних рішень в умовах невизначеності». Саме ця робота з-поміж 24 представлених посіла першу сходинку конкурсу.